Luana nis xhirimet për sezonin e ri, ja kush do e shoqërojë në “Shiko kush luan”!

11:14 01/09/20203min91

Luana ka njoftuar ditë më parë se stafi i saj po bëhet gati për sezonin e ri të “Shiko kush luan”. Së fundmi, nëpërmjet disa InstaStory, moderatorja ka zbuluar personazhet që do e shoqërojnë, teksa të gjithë janë të veshur si fëmijë.

hur si fëmijë.

 

Në videot e saj, shihet Rezarti, Flori dhe Fifi, pra grupi i sezonit të kaluar nuk paska ndryshuar. Së bashku me Luanën, ata përpiqen të flasin si fëmijë, duke na bërë të mendojmë që me siguri kjo do të jetë promoja e sezonit të ri për këtë program.

 

Nëse tek bashkëpuntorët e saj nuk ka patur asnjë ndryshim, nuk dihet nëse do të ketë në lojërat e famshme që ajo realizonte në emision, pasi për shkak të pandemisë, thuajse të gjitha prej lojërave nuk garantojnë distancim social.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto