Lori Hoxha e mbajti fjalën, zbulohen të ftuarit e parë të “Shiko kush luan”!

10:46 18/09/20202min77

lv

Pak ditë më parë, Luana i kërkoi publikisht nëpërmjet një komenti në Instagram Lori Hoxhës, që të ishte një ndër të ftuarit e parë të “Shiko kush luan”.

Lori jo vetëm që ia realizoi këtë dëshirë moderatores, por nga prapaskenat e programit, ka zbuluar edhe të ftuarit e tjerë.

 

Në 26 shtator, në puntatën e parë të “Shiko kush luan”, do të jenë të ftuar Lori, Xhesika Berberi, Emina Cunmulaj, Adrola Dushi, Arbër Hajdari, Kida dhe Mozzik. Duke patur parasysh emrat që Luana ka përzgjedhur, presim një super-show plot humor në 26 shtator.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *