Lefter Maliqi publikon videon e rrallë të Ilir Metës si kryetar i LSI dhe lëshon thirrjen e fortë

10:30 02/09/20202min82
maliqi

Deputeti i opozitës parlamentare, Lefter Maliqi ka postuar ditën e sotme në profilin e tij në rrjetin social ‘Facebook’ një video të Presidentit Ilir Meta, në atë kohë kryetar i LSI, në fushatën e zgjedhjeve parlamentare të vitit 2005.

Bashkëngjitur videos, Maliqi shkruan:

Ramziu ka frikë edhe nga armiqtë e padukshëm brenda PS-së, imagjinoni tmerrin që ndjen nga ata të dukshmit…

PD-LSI, OPOZITA E BASHKUAR që do firmosë fundin e Rilindjes në pranverën më shpresëdhënëse të 30 viteve demokraci…

Uragani popullor nuk shuhet dot nga miliardat e krimit dhe oligarkëve që do hedhë Ramziu në fushatë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto