Lefter Maliqi/ Mirënjohje Berishës për kohët e arta kur qeveriste!

12:35 12/09/20201min98
Lefter Maliqi

Besimi, shpresa, entuziazmi, mbajtja e premtimeve, si në kohët e arta të Qeverisë ‘Berisha’, në 2007-2013, kur isha Kryetar i Komunës më të madhe Otllak-Berat dhe Deputet, do rikthehen së shpejti. 25 Prilli, dita e fitores së madhe kundër mashtrimit, varfërimit, shpopullimit, krimit, korrupsionit që e ka emrin ‘Rilindje’. Së bashku drejt ndryshimit të madh në pranverën e fitores. Së bashku = 100 Mandate. Mirënjohje!

Video afro 50.000 shikime.Vepra dhe gjurme qe ngelen.

Gepostet von Lefter Maliqi am Montag, 6. April 2015

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto