Lefter Maliqi/Krenar që jam ish-Skënderbegas

11:45 08/09/20204min120
Lefter Maliqi

Deputeti ka publikuar në profilin e tij një mesazh i cili tregon respektin dhe dashurinë për ish gjimnazin ushtarak Skënderbej në të të cilin ka kryer studimet përpara se të bëhej pjesë e Akademisë së Rendit.

Si ish “Skenderbegas”, reflekset e paradave dhe stervitjeve ushtarake, per te qene hapa perpara kundershtareve, me kane mbetur si refleks e motivim per cdo sfide e beteje me fitore🙏💪

Image may contain: 3 people, including Lefter Maliqi, people standing and suit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto