Lefter Maliqi, EDHE PAK KA MBETUR, PARTIA IME ËSHTË POPULLI!

11:01 01/09/20201min41

Lefteri Luli

Nëpërmjet  një statusi të hedhur sot në llogarinë e tij në rrjetin social facebook deputeti Lefter Maliqi i cili është zëri më i fuqishëm i opozitës brenda dhe jashtë parlamentit,  thekson se Partia ime është populli dhe se “Edhe pak ka mbetur” për të marrë pushtetin.

STATUSI:

Edhe pak ka mbetur, për të përjetuar sërish, madje këtë herë shumëfish, padurimin e shqiptarëve për të votuar OPOZITËN E BASHKUAR, si të vetmen mundësi për ta jetuar jetën aty ku e kanë lënë, 8 vite më parë. Kjo video e pritjes madhështore të kryeministrit të ardhshëm, Lulzim Basha, sot më shumë se kurrë, dëshmon se për FUNDIN E RILINDJES ka nisur numërimi mbrapshtë. PARTIA IME ËSHTË POPULLI!.  Statusin e tij deputeti e bashkshoqëron me një video e cila tregon pritjen që i populli i zonës së tij krijonte në fitoret e kaluara.

Tjeter video suprizuese.Mirenjohje banoreve🙏.

Gepostet von Lefter Maliqi am Mittwoch, 9. März 2016

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *