LAJMI I FUNDIT/ Voltana Ademi infektohet me koronavirus

11:08 22/09/20201min141
ademi

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi mësohet se është infektuar me koronavirus.

Burime për Descript.al bëjnë me dije se Ademi është konfirmuar me COVID-19, ditën e sotme, pas bërjes së tamponit.

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, është karantinuar në shtëpi dhe nuk ka komplikacione të tjera për momentin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto