Lajmi i fundit/ Tragjike në Librazhd, e zë poshtë pompa e betonit, vdes punëtori

13:06 25/09/20201min132
thumbnail_lajmi fundit PUSULLA

Një tjetër aksident në punë me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë të premte.

Ngjarja është regjistruar në fshatin Dorëz në Librazhd, ku shtetasi i identifikuar me inicialet K.K ka humbur jetën duke punuar në banesën e shtetasit H.H.

Mësohet se viktimën e ka zënë poshtë pompa e betonit dhe si pasojë është plagosur dhe ka ndëruar jetë.

Librazhd/ Informacion paraprak

Rreth orës 12:00,  në fshatin Dorëz, Librazhd, shtetasi K.K.,duke punuar në banesën e shtetasit H.H., e ka zënë pompa e betoni dhe si pasojë është plagosur dhe ka ndëruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto