LAJMI I FUNDIT/ Shefja e ISHP-së, Silva Bino me koronavirus, shtrohet në spital

13:23 28/09/20201min110
5e8c52af83cd8Bino

Burime për Descript.al bëjnë me dije se shefja e ISHP-së, Silva Bino, është infektuar me koronavirus.

Descript.al ka mësuar se Bino nuk është në gjendje shumë të mirë shëndetësore, dhe prej të premtes është shtruar në spitalin Infektiv.

Mësohet se ka qenë temperatura e lartë, ajo që e ka çuar shefen e ISHP në spital.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto