Lajmi i fundit/ Përplasen dy automjete, niset me urgjencë drejt Tiranës një i plagosur

13:15 03/10/20201min95
thumbnail_lajmi fundit PUSULLA

Një aksident ka ndodhur ne rrugën e Patokut ne Kurbin.

Dy mjete janë përplasur e për pasojë një i moshuar është plagosur rëndë.

I plagosuri është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Nuk dihet gjendja e tij shëndetësore, por policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto