LAJMI I FUNDIT: Njoftim për sulm në Paris: evakuohet Kulla Eiffel

13:57 23/09/20201min171
eifel

Mbasi u njoftua për sulm Kulla Eiffel në Paris, kryeqytetin e Francës, u evakuua dhe zona rreth saj u vendos në perimetër  sigurie.

Priten njoftime të reja lidhur me situatën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto