Lajmi i fundit/ Lotaria Amerikane, zyrtarizohen data dhe orari për nisjen e aplikimeve

15:29 05/10/20201min211
Screenshot_13

Ambasada amerikane në Tiranë ka njoftuar këtë të hënë se aplikimet për Lotarinë Amerikane do të hapen më datë 7 tetor.

Sipas njoftimit të shpërndarë në rrjetin social Facebook, ambasada bën me dije se aplikimet do të jenë të hapura deri më 10 nëntor.

Njoftimi:

“Regjistrimet për Programin e Lotarisë Amerikane 2022 do të jenë të  hapura nga data 7 tetor, 2020, ora 18:00 (ora shqiptare) deri më 10 nëntor 2020, ora 18:00 (ora shqiptare)!” shkruan ambasada.

Për më shumë informacion, klikoni këtu: http://ow.ly/7dCz50BFoLx

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto