LAJMI I FUNDIT/ Gjenden trupat e pajetë të dy të rinjve të zhdukur në Malësinë e Madhe

15:37 08/10/20201min407
virth-746x405-1

Janë gjendur trupat e pajetë të dy të rinjve të zhdukur në Malësinë e Madhe.

Trupat janë gjetur pak minuta më parë në fshatin Renc të Malësisë së Madhe, ndërkohë që gjurmët e fundit të tyre kanë qenë në fshatin Vrith.

Dyshohet se bëhet fjalë për Klement Pepaj dhe Vilson Çutaj, ndërkohë që lajmi është konfirmuar dhe nga familjarët e viktimave.

I pranishëm në operacionin e kërkimeve ishte edhe drejtori i Policisë së Shkodrës, Niko Brahimaj.

Vijon….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto