Lajmi i fundit/ Alarm për bombë në Rinas

11:49 30/09/20201min109
Rinas

Një alarm për bombë është dhënë në Rinas.

Policia ka evakuuar stafin dhe udhëtarët.

Bëhet me dije se në terminal janë ndezur sirenat e alarmit.

Forcat e policisë janë në vendin e ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto