Lajm i munitës së fundit/ Vedat Murqi transferohet te Lacio

18:31 26/08/20201min179
vedat

 

Si rezultat i negociatave të zgjatura u shtrënguan duart midis Fenerbahçe dhe Lacios klubi italian do derdhë në arkat e kanarinave të Stambollit  20 milion euro për tjen e Vedat Muriqin.Muriqi ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto