LAJM I FUNDIT / (VIDEO) Aksident tragjik te rrethrrotullimi i Nartës në Vlorë, vdes një vajzë

18:12 09/09/20202min133
thumbnail_lajmi fundit

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në hyrje të qytetit të Vlorës te rrethrrotullimi i Nartës, ku për pasojë raportohet se ka ndërruar jetë një grua.

Ndërkohë një tjetër person është dërguar me urgjencë në spital, pasi ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Kanë qenë dëshmitarët në vendngjarje që kanë dhënë ndihmën e parë dhe më pas ka mbërritur dhe policia.

Në makinën tip Ford dyshohet se udhëtonin dy vajza.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes për të zbardhur rrethanat.

Video Player

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes për të zbardhur rrethanat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto