LAJM I FUNDIT / Sherr mes disa të rinjve në Vlorë, dëgjohen të shtëna armësh

16:43 13/08/20201min113
sherr

Një sherr me sende të forta mes disa të rinjve është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës.

Raportohet se, pranë vendit të ngjarjes janë dëgjuar të shtëna me armë.

Ende nuk ka detaje nëse ka të plagosur nga kjo ngjarje, ndërsa Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto