LAJM I FUNDIT / Përmbyset fugoni me pasagjerë në Shkodër, 7 të plagosur

18:42 31/08/20201min136
foto aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Bogë, ku një fugon pasagjerësh është përmbysur në rrugë.

Si pasojë 7 persona kanë mbetur të plagosur dhe janë nisur drejt spitalit rajonal për të marrë ndihmën mjekësore.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërsa policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto