LAJM I FUNDIT / Aksident masiv te kryqëzimi i Laprakës, përplasen 4 makina, 3 prej tyre drejtoheshin nga femra (FOTO)

22:15 18/10/20203min155
-800-0-5f8c6cc5a1cb8 (1)

Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme te kryqëzimi i Laprakës në kryeqytet, ku 4 makina janë përplasur me njëra tjetrën.

Sipas asaj që raporton newsbomb, fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale, ndërkohë që mësohet se 3 nga drejtuesit e mjeteve ishin gra, ndërsa në makina kishte edhe fëmijë të vegjël.

Qarkullimi është vështirësuar për makinat e tjera, megjithëse rruga nuk është bllokuar plotësisht.

Ndërkohë, Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto