LAJM I FUNDIT / Aksident i rëndë në Milot-Morinë, 35 vjeçari humb kontrollin e makinës dhe del jashtë rruge, vdes në vend

09:37 17/09/20201min126
thumbnail_lajmi fundit PUSULLA

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një 35-vjeçari ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Milot-Morinë.

Sipas njoftimit të policisë, në afërsi të fshatit Ndërfushaz, Mirditë, drejtuesi i mjetit tip “Volkswagen” shtetasi G.N.,35 vjeç, ka humb kontrollin duke dalë nga rruga ,ku si pasojë ka humbur jetën.

Ndërkaq, grupi hetimor ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti tragjik.

Njoftimi i policisë:

Mirditë/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Milot-Morinë, në afërsi të fshatit Ndërfushaz, Mirditë, drejtuesi i mjetit tip “Volkswagen” shtetasi G.N.,35 vjeç, ka humb kontrollin duke dalë nga rruga ,ku si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto