Ky është shqiptari që vrau e dogji grekun, momenti kur largohet me shpejtësi drejt…/ VIDEO

17:51 04/12/20201min106
Capture-22

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja që tronditi Greqinë, ku një 20-vjeçar shqiptar vrau dhe dogji hotelierin grek, Nikos Halaris, në Santorini.

Ngjarja ndodhi pas një sherr mes tyre, ku sipas të riut shqiptar, greku nuk i kishte dhënë 200 eurot që i detyrohej.

Mediat fqinje kanë publikuar pamjet, kur shqiptari dërgohet nga Santorini në Naxos, për t’u përballur me drejtësinë.

Siç shihet në video, i riu shfaqet me maskë dhe një qese në duar, ndërsa dërgohet me shpejtësi nga porti në makinë dhe më pas në gjykatë.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto