Kush i fiton zgjedhjet e ardhshme/ Eksperti i okultit: Ja kush do të bëhet kryeministër i Shqipërisë më 25 prill-VIDEO

11:11 11/09/20202min206
basha-rama-meta

Eksperti i okultit Altin Bogdani ka parashikuar se kush i fiton zgjedhjet e ardhshme parlamentare dhe se kush do te jetë kryeministër.

Në një intervistë për Ora News, në votimet e ardhshme të 25 prillit fituese do të dalë fituese Partia Demokratike dhe se Lulzim Basha pritet të jetë kryeministri i ri

vendit

Si parashikohen të jenë zgjedhjet në 25 prill?

“Ne si shoqëri kemi qënë disi të manipuluar, propagandat liberale, ne e dimë shumë mirë rilindasit dhe këta që e kanë përdorur propagandën në dëmin tonë dhe në fitimin e tyre. Duke ulur sidomos nivelin empatik në shoqëri, empati është një term psikologjie që do të thotë besim, siguri dhe dashuri dhe këta kanë siguruar më shumë negopati. Në shoqërinë shqiptare këta kanë përhapur një kaos”

Kush fiton sipas paraashikimeve të tua?

“Partia demokratike. Partia demokratike jo vetëm që fiton por do fitojë bindshëm për shumë arsye për moralin, vlerat “

Kush bëhet Kryeministër?

“Lulzim Basha dhe zëvëndëskryeministër kryetarja e LSI-së”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto