Kush dominon në krevat? Ledri nuk ngurron të përgjigjet

17:46 25/05/20211min123
2356726B-1157-4406-9105-E4A53D7256A1

Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara po perjetojnë momentet më të bukura të jetës përkrah të voglës së tyre Poem.Reperi i njohur ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Robi plaket kur don vetë”.

Kështu Roberti nuk ia kurseu as pyetjet pikante, siç bën gjithmonë, të tilla si “Kush dominon në krevat, ti apo Sara?”.“Po duket sikur po lavdërohem, veç deri në 30 sekonda unë jam”, u përgjigj reperi duke qeshur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto