Kur të tradhton veshja/ Skandalet më të bujshme të ‘zhveshjes’ së VIP-ave në publik

11:43 09/09/202010min226
Screenshot_2-16

Të gjithë duan të duken bukur e sidomos në publik. Personazhet e njohur punojnë me javë të tëra në bashkëpunim me stilistët e famshëm, në mënyrë që të kenë paraqitje dhe njëkohësisht veshje perfekte në evente të rëndësishme.

Por pavarësisht punës dhe përpjekjeve, gjërat mund të mos shkojnë gjithmonë si duhet. Jo pak VIP-a të huaj janë përballur me momente të sikletshme në jetën e tyre gjatë parakalimeve në tapetin e kuq por edhe në përditshmërinë e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto