Kundër ”Lock-Down”-it të dytë në Angli/ Rita Ora: Po më vret, mos e bëjmë më sërish

09:34 06/11/20201min61
yutuu-1-600x338

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Rita Ora është parë shumë e pakënaqur nga karantina e dytë totale në Britaninë e Madhe.

Ora në një story në Instagram shkruan se ”Lock-Down 2” që do të jetë të paktën për 4 javë në Britaninë e Madhe po e vret dhe do që mos e përsëritet sërish.

“Kjo vazhdon të më vrasë vërtet, izolimi i dytë, le të mos e bëjmë këtë sërish”, ka shkruar 29-vjeçarja në InstaStory.

Në fakt izolimet janë goditje e madhe ekonomike për këngëtarët pasi s’mund të realizojnë koncertet e tyre apo performancat nëpër pub-e.

 

 

foto galeri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto