Krujë/ Atentati ndaj Ervin Kodrës, gjendet një makinë e djegur në Valias, dyshohet e autorëve

09:45 05/11/20201min97
hjkkk-595x350

Një automjet i djegur është gjetur në fshatin Valias e dyshuar si e përdorur nga autorët e atentatit ndaj Ervin Kodrës mbrëmjen e kaluar në Krujë.

Dyshohet se autorët pas të shtënave në Tapizë janë larguar në drejtim të Valiasit ku kanë djegur automjetin dhe më pas kanë vijuar.

Gazetari Prend Shota raporton për Balkanëeb se automjeti ishte ”Golf 5” dhe brenda tij nuk janë gjetur armë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto