Krid bën 3 muaj, Klea Huta: Po shkalloj për ty

18:04 04/09/20201min185
KLEA-HUTA-429x450-1-429x360

Vogëlushi i Klea Hutës dhe Elgit Dodës bën 3 muaj sot që ka ardhur në jetë dhe kjo kohë ka qenë periudha më e bukur për moderatoren. Klea ka publikuar një foto ku shfaqen këmbët e vogla të Krid dhe ka shkruar fjalët më të ëmbla për të.

“O mreti i mamës ti, u bënë 3 muaj që ma ke shkrirë zemrën o era ime e mirë. Më ke ndryshuar si njeri. Po shkalloj për ty, edhe 100 dashuri! Ta puth mami këmbën e vogël, sa të postoj këtë foto! Të dua Krid!”.

Dedikimet e Kleas ndaj vogëlushit kanë qenë të shpeshta. Ajo ka ndarë momente speciale edhe nga pushimet e para me Krid dhe Elgitin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto