KosovaSlider Dalin pamjet/Policia e Kosovës arreston 2 zyrtarë të PSD-së (FOTO)

19:22 16/10/20201min120
kosova-696x359

Policia e Kosovës ka arrestuar dy zyrtarë të PSD-së.

Sipas policisë dhe mediave në Kosovë bëhet e ditur se të arrestuarit janë Zgjim Hyseni dhe Frashër Krasniqi. Mësohet se Krasniqi është arrestuar gjatë një aksioni në kryeqytet.

Ndërkaq, kryetari i PSD, Dardan Molliqaj, ka thënë se arrestimet u bënë gjatë aksionit të PSD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto