Konkurrentja e “Për’Puthen” merr dhuratën tejet të veçantë 

21:30 04/12/20205min151
4556456464 (1)

Ana e “Për’Puthen” ka realizuar takimin e saj të radhës me konkurrentin e ri të programit, Atdheun. Dy të rinjtë u duk se u ndjenë mjaft mirë në takimin e tyre, madje Ana theksoi se Atdheu ishte i pari që e kishte bërë të ndihej ndryshe dhe e emocionuar nga të gjitha takimet që ka bërë deri më tani.

Emocionet e Anës u shtuan akoma më tepër në studio, pas dhuratë të veçantë që Atdheu kishte përgatitur për të. Konkurrenti nga Kosova, i dhuroi asaj një CD, në të cilën kishte regjistruar rrahjes e zemrës së tij, pas takimit që kishte zhvilluar me Anën. Një dhuratë dhe një gjetje mjaft e veçantë kjo, që do të mbahet mend gjatë në program.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto