Komentet pikëlluese të miqve / Ja çfarë i lidhte 2 të rinjtë që vdiqën dje në aksidentin fatal në ‘Rrugën e Kombit’

16:38 13/08/20202min288
dfgdfgh5r45rh4h

Një aksident me pasoja fatale ka ndodhur ditën e djeshme në Rrugën e Kombit, ku për pasojë humbën jetën dy të rinj, pasi makina me të cilën ata po udhëtonin, u përplas me trafik-ndarësen.

Në vendin e ngjarjes humbi jetën Shpëtim Manaj, ndërsa në Spitalin e Traumës në Tiranë më pas ka ndërruar jetë dhe Klisman Uka, 27 vjeç.

Lidhur me ndarjen nga jeta të tyre kanë reaguar shumë qytetarë e të afërm, të cilët e quajnë këtë një lajm të kobshëm.

Mësohet se viktimat ishin miq të ngushtë prej vitesh dhe duheshin si vëllezër.

“DITË ZIE PËR KUKËSIN; Dita e djeshme rezultoi me pasoja për dy vëllezërit tanë Klisman Uka dhe Shpëtim Mani të cilët u ndanë nga jeta si pasojë e një aksidenti me makinë!

Shprehim ngushëllime të përzemërta për familjen Uka dhe familjen Mani! Zoti i past çu në gjenet! Në zemrat tona përgjithmonë Klis ! Shpëtim”, shkruhet në një faqe kuksjane, në të cilën kanë qenë të shumta komentet ngushëlluese.

Nga aksidenti shpëtoi vetëm shoferi i makinës, i cili është jashtë rrezikut për jetën.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto