KOMBËTARJA NISET DREJT BJELLORUSISË PËR SFIDËN E PARË TË LIGËS SË KOMBEVE

19:19 02/09/20201min68
kombetarja

Kombëtarja shqiptare e futbollit është nisur pak minuta më parë drejt Minskut, ku do të përballet ditën e premte,4 Shtator me Bjellorusinë në sfidën e parë të vlefshme për Ligën e Kombeve.Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, FSHF ka ndarë me tifozët momentin kur futbollistët dhe stafi kuqezi hipën në avion për të fluturuar drejt Minskut.

ttps://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=3311633582235774

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto