Kokainë, marijuanë, euro dhe lekë shqiptare/ Arrestohen në Athinë tre trafikantët shqiptarë

16:07 05/12/20201min104
droge-263x350

Një tjetër operacion antidrogë është zhvilluar nga policia greke, ku në pranga kanë rënë tre trafikantë shqiptarë.

Gjatë aksionit, policia greke ka sekuestruar 20 kg 480 gram marijuanë, 895 gram kokainë, 22.700 euro, 25.000 lekë shqiptare, 5 peshore, 6 celulare, 2 mjete dhe paketim.

Ndërkohë, janë arrestuar në Athinë tre shqiptarët e moshës 38, 40 dhe 44 vjeç.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto