Koha ka ndaluar për Hygerta Sakon dhe këtë e vërteton kjo foto e 12 viteve më parë

11:31 23/09/20201min107
640-0-5cf12c1d9cf64-1

Hygerta Sako është ndër moderatoret më të njohura të sportit, e cila e ka nisur karrierën e saj nga një kompeticion bukurie.

 

Ajo ka postuar një foto të vitit 2008, teksa prezantonte “Miss Globe 2008” dhe duket se vitet nuk kanë kaluar aspak për të. “#throwback 12 vjet me pare.Kam ndryshuar shume apo pak?Prezantuese e Miss Globe 2008,” shkruan Hygerta në postimin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto