Kodi Zgjedhor/ Presidenca i përgjigjet Ramës dhe Ballës: Reflektoni

19:16 27/10/20202min84
Tedi-Blushi

Pas refuzimit nga ana e mazhorancës të thirrjeve që vijnë nga përfaqësuesit më të lartë të Bashkimit Europian për të mos e votuar Kodin Zgjedhor pa marrë më parë mendimin e Komisionit të Venecias, vjen dhe reagimi i Presidentit Ilir Meta.Zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi i bën thirrje kreut të grupit parlamentar të PS-së, Taulant Ballës që të reflektojë deri të enjten dhe i fton socialistët që të mos e marrin më peng të ardhen evropiane të Shqipërisë.

Postimi i Tedi Blushit

Z. Balla, reflektoni dhe thellohuni deri të enjten!

Presidenti e dëgjoi thirrjen e Europës!

Dëgjojeni edhe ju!

Boll e morrët peng të ardhmen europiane të Shqipërisë!🇦🇱️🇪🇺 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *