Klea Huta zbulon tiparin që adhuron më shumë tek i biri: Jepja mamit!

00:17 26/10/20201min79
-640-0-5f95ceaa17814

Klea Huta prej disa muajsh Klea po shijon periudhën më të bukur të jetesës së saj si nënë.  Që nga momenti i lindjes së Krid Klea ka ndarë me ndjekësit shumë momente të ëmbla me të birin. Së fundmi, Klea ka zbuluar një tipar të të voglit, që e do më së hshumti dhe janë qerpikët. “Jepja qerpikët mami”, shkruan moderatorja krahas fotos.

Klea Huta zbulon tiparin që adhuron më shumë tek i biri: Jepja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto