Klea Huta tregon vështirësitë e një nëne të re: Pas atij çasti sublim…

15:27 07/09/20204min81
klea-huta-Copy-1024x573-1-696x389-1

Aktorja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Klea Huta është bërë në fillim të muajit qershor. Ajo dhe partneri i saj, Elgit Doda u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë Krid. Pas ardhjes në jetë të pjesëtarit më të ri të familjes Klea ka treguar se po vijon të përkushtohet në karrierën e saj, madje do të jetë pjesë e një seriali shqiptar.

Ndërkaq ajo ka treguar për fansat se mëmësia nuk është e lehtë dhe kërkon përkushtim. Kridi i vogël ka probleme me gjumin dhe artistes i është dashur edhe të ndezë tharësen e flokëve në mënyrë që djalin e saj ta zërë gjumi.

“Kush është mastrosleep-i juaj mama? Ndërkohë, pas atij çasti sublim, në backstage kemi dhe arsenalin që shumë shpejt them se do bëjë pauuuu.

I kemi provuar të gjithaaa zhurmat e Youtube dhe s’kemi lënë app pa marrë mama. Po si përfundim kemi qejf zhurmat live. Mezii e vëmë”, ka shkruar Huta në disa fotografi të publikuara në ‘Instastory’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto