Klea Huta feston 6-mujorin e Krid duke i dedikuar disa fjalë zemre

11:47 05/12/20204min103
Screenshot_6-14

Klea Huta u bë nënë për herë të parë përpara 6 muajsh. Ajo dhe Elgit Doda, tashmë kanë një vogëlush, të ciline  quajtën Krid. Moderatorja ka ndarë shpesh foto me djalin e saj, duke i dedikuar fjalë nga më të bukurat. Ditën e sotme, Krid feston 6-mujorin dhe sigurisht që Klea bëri dedikimin e radhës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta)

“Kjo foto eshte shkrepur sot ne mengjes!04/12/2020 KRID mbushi gjysme viti dhe cdo dite e me teper ne behemi shoke edhe me te ngushte se dje, e me pak te ngushte se neser. Shoke te ngushte perjete. Zoti te dhente jete e shendet o biri mamit. Te dua ne cmenduri KRID,” shkruan Klea.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto