Klaudia Pepa ngre temperaturat, pozon e zhveshur në vaskë

23:19 23/09/20201min220
kl

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka provokuar rrjetin me një foto të publikuar së fundmi.

Klauda shfaqet komplet e zhveshur në vaskë.

“Pas një dite të bukur të kaluar në @chalet_al_foss, është koha për një banjë super relaksuese me petale të trëndafilave! A jeni kurioz të dini se kush e ka organizuar këtë surprizë të bukur? … Epo … Unë nuk po ju them asgjë tani për tani!”.
Sigurisht se pranë këtij postimi ajo ka pasur komente të shumta pozitive dhe pëlqimet nuk kanë munguar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto