Kim Kardashian shpërthen në lot në mes të emisionit/ “Mendoja se Kourtney do të më gjente të vdekur”

19:30 19/10/20202min108
kim-cover-2-590x329

Biznesmenia Kim Kardashian ka rikujtuar edhe një herë ngjarjen tronditëse të Tetorit të 2016, ku u rrëmbye gjatë udhëtimit në Paris.

E ftuar në emisionin e David Letterman, Kim ka treguar se në ato momente ishte e tmerruar sepse mendonte se motra e saj e madhe Kourtney do ta gjente të vdekur në dhomë dhe do të traumatizohej për të gjithë jetën.

“Teksa më drejtohej një armë, mendoja vetëm për Kourtney. Mendoja e mendoja se ajo do të kthehej në dhomë dhe do të më gjente të vdekur dhe do të traumatizohej për të gjithë jetën.”

Kim dhe Kourtney udhëtuan në Paris, Francë së bashku në tetor të 2016 për të marrë pjesë në Javën e Modës në Paris.

Themeluesja i KKË Beauty vuri në dukje se Kourtney kishte ‘paketuar të gjitha bizhuteritë [e Kim] për udhëtimin, e cila ishte diçka që ajo’ nuk e kishte bërë kurrë më parë ‘.

Kim shpjegoi se në mbrëmjen e grabitjes Kourtney u largua nga hoteli i tyre me truprojën e vetëm të motrave, që do të thoshte që Kim ishte krejtësisht e vetme në suitën e tyre.

Pastaj rreth orës tre të mëngjesit, Kardashian kishte dëgjuar disa hapa në shkallë që dukej sikur një grup njerëzish po hynin gjithnjë e më afër dhomës së saj.

Kim rrëfeu për David Letterman, 73 vjeç, se zhurma e bëri atë menjëherë të ndjente sikur ‘dikush ishte atje për ta marrë atë’, kështu që ajo vendosi të telefononte për ndihmë.

Pastaj, një bandë kishte hyrë me dhunë në dhomën e saj të hotelit dhe kërkoi posaçërisht unazën e martesës që Kaney ia kishte dhuruar.

Ndërsa vazhdonte të kujtojë ngjarjen e tmerrshme për Letterman, Kim shpërtheu në lot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto