Kim Kardashian mbështet bashkëshortin në zgjedhjet presidenciale në SHBA

10:15 08/09/20203min113
kimi-1-1068x788

Siç është deklaruar kohë më parë, këngëtari i njohur Kanye West mori vendimin për të garuar në zgjedhjet presidenciale në SHBA. Por të gjithë kanë qenë kuriozë nëse bashkëshortja e tij e ka aprovuar këtë kandidaturë.

Kim Kardashian, ylli i njohur botëror, është shprehur se ajo dëshiron që bashkëshorti i saj të jetë i lumtur, duke bërë gjërat që do. Ajo do të jetë e durueshme dhe e mirekuptueshme për të arritur paqe dhe qetësi në muajt në vijim.

Jeta e çiftit të famshëm pësoi shumë tronditje kohët e fundit për shkak të deklaratave të West gjatë fushatës presidenciale. Po ashtu, thuhet se West ka shpenzuar gati 6 milionë dollarë vetëm në 2 muajt e parë të fushatës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *