Kida zbulon tatuazhin e ri në dorën e saj

18:40 22/10/20204min78
kiddja-e1603383369213-780x439

Këngëtarja e re Kida, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.

Ajo është aktive dhe mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.

Ndër vite fansat kanë pasur rastin të shohin se si këngëtarja është mjaft e apasionuar pas tatuazheve dhe ka disa të tilla të realizuara në trup.

Së fundmi, Kida ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e saj dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të ndarë me ndjekësit në InstaStory.

Foto: Kida/InstaStory

Tatuazhi në fjalë është një fytyrë tigri në dorën e majtë të këngëtares.

Ajo ka të realizuar edhe një tatuazh në dorën e djathtë – e që është një lule e degëzuar.

Foto: Kida/Instagram

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto