Kida takohet me Loredanën pas ardhjes së saj në Prishtinë, komentohen për pamjen e jashtme të njëjtë në imazhet e fundit të tyre

17:25 07/10/20202min115
KIDA-DHE-LOREDANA-780x439

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, ka treguar disa herë se ka një miqësi shumë të mirë me reperen Loredana.

Ato e mbështesin gjithmonë njëra-tjetrën në rrjetet sociale, duke shpërndarë këngët e njëra-tjetrës dhe duke u gëzuar sukseseve përkatëse të secilës.

Loredana së fundmi ka udhëtuar nga Zvicra në Kosovë, ku do të kalojë disa ditë në vendlindjen e saj.

Me të ardhur këto, ajo është takuar me miken e saj shumë të mirë, këngëtaren Kida, me të cilën ka realizuar edhe disa fotografi.

Dy vajzat janë takuar në një sallon bukurie, ku edhe kanë realizuar të njëjtin model flokësh, bionde me bishtaleca.

 

Fansa të shumtë të të dyja bukurosheve i kanë pëlqyer fotografi, teksa edhe i kanë komentuar për ngjashmërinë mes tyre në këtë paraqitje me të njëjtin model flokësh.

Kida në anën tjetër ka një shoqëri shumë të mirë edhe me ish-partnerin e Loredanës, Mozzikun, me të cilin gjatë verës solli bashkëpunimin “PP” që u shndërrua në hit. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto