Këngëtarja shqiptare në pritje të ëmbël për herë të parë

12:32 09/10/20201min115
images (32)

Shkurte Gashi së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Këngëtarja e cila prej një viti nuk ka qenë aktive në tregun muzikor, por edhe në rrjete sociale, duket se e ka marrë këtë vendim pikërisht për të shijuar në privatësi shtatzaninë.

 

Sipas Prive.al, ajo është në muajt e fundit të shtatzanisë dhe së shpejti do të bëhet me një djalë. Pritet që këngëtarja të ndajë vetë lajmin e bukur me ndjekësit në ditët në vijim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto