Këngëtarja bukuroshe jep këshilla për foto pefekte

13:10 11/11/20202min82
nintchdbpict000325672370

Nicole Scherzinger nuk ka turp kur bëhet fjalë për pozat seksi me bikini dhe këtë herë ka ndarë me ndjekësit e saj disa këshilla se si të realizojnë fotot pefekte me rroba banjo.

nicole scherzinger (2)

42-vjeçarja i tha fansave që të mbanin frymën, të fusnin barkun brenda dhe të harkonin trupin, për të realizuar pozën e saj seksi, raporton “The Sun”.

 

Bukuroshja dukej e mahnitshme teksa pozonte para kamerëse veshur me bikini me printe leopardi dhe mbante në qafë një varëse me numra romakë.

nicole scherzinger (5)

Nicole zgjodhi të pozonte buzë një pishine dhe fotot e saj kanë marrë mijëra komente, ku ndjekësit thonin se kishin mbetur të “magjepsur”.

 

Ajo nuk e zbuloi vendin se ku ndodhej, por fotot janë realizuar nga i njëjti vend ku ishte një javë më parë me partnerin e saj, Thom Evans, me të cilin festoi përvjetorin e parë bashkë.

nicole scherzinger (4)

Sipas “The Sun”, çifti po përpiqet për të zgjeruar familjen që nga muajt e verës.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto