Këngëtari i njohur i jep zyrtarisht fund beqarisë!

15:13 04/09/20202min131
irk-1

Irkenc Hyka duket se i ka dhënë fund beqarisë. Këngëtari besohet se është fejuar me brunen bukuroshe Abi Fregjaj.

Këtë gjë të paktën na le të kuptojmë postimi i vajzës në fjalë, e cila teksa ka dashur të ekspozonte modelin e ri të thonjve që kishte bërë, ka zbuluar edhe unazën e fejesës.

Irkenci dhe Abi në fakt kanë një histori 3 vjeçare dashurie së bashku, të cilën kanë preferuar të mos e ekspozojnë shumë ndaj publikut të gjerë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto