Katy Perry nuk i shpëton dot paparacëve, fotografohet për herë të parë pas lindjes së vajzës

14:56 26/10/20202min65
download - 2020-10-26T135614.948

Katy Perry dhe Orlando Bloom u bënë prindër të një vajze rreth dy muaj më parë. Këngëtarja që pasi solli në jetë vajzën e saj të parë, është fokusuar totalisht në përkujdesjen ndaj saj.

Përgjatë këtyre dy muajve, Katy nuk ka bërë asnjë dalje publike, por ditën e djeshme ajo nuk i shpëtoi dot paparacëve.

Këngëtarja është fotografuar pranë shtëpisë së saj, e veshur me rroba sportive dhe pa grim. Siç duket në foto, Katy e ka ende barkun paska të rrumbullakosur, megjithatë është në një formë mjaft të mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *