Kapet ‘mat’ Kryemadhi, kjo është zona ku mund të kandidojë

14:59 17/10/20201min134
monika-2 (1)

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi vijon takimet me të rinjtë në kuadër të zgjedhjeve për strukturat e reja të partisë dhe parapërgatitjes për fushatën zgjedhore të 25 prillit. Kryemadhi është fotografuar sot në prani të dhjetëra të rinjve në qytetin e Lushnjës, duket diskutuar me ta për problemet dhe shqetësimet e tyre.

Sakaq, pasditen e sotme, kryetarja e LSI-së mësohet se do jetë në qytetin e Fierit, po sot në orën 17:00 në një takim me të tjerë të rinjtë e simpatizantët e kësaj force politike.

Kjo e shtunë për Kryemadhin, do i dedikohet takimeve në qytetin e Fierit, ku sëfundmi është lakuar si zonat elektorale ku Monika Kryemadhi mund të kandidojë si e para e listës së deputetëve më 25 prill.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto