Kampioni i golfit Tiger Woods dërgohet me urgjencë në spital, pas një aksidenti të frikshëm

21:46 23/02/20211min27

Tiger-1100x620

Është aksidentuar rëndë me makinë sportisti i njohur i golfit, Tiger Woods.

BBC shkruan se informacione nga departamenti i policisë në Los Anxhelos, thonë se automjeti me të cilën po udhëtonte sportisti ka pësuar dëme të mëdha. Ndërkohë nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.

45-vjeçari është nxjerrë nga mbetjet e makinës nga foca të shumta zjarrësikëse dhe mjekësh.

Raportohet se 15 herë kampioni i golfit është dërguar me urgjencë në spital dhe po merr trajtimin e nevojshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto