Jonida Shehu shërohet nga Covid-19, tregon përjetimin e saj

18:12 22/02/20215min59

JONIDA-7

Jonida Shehu ishte e infektuar nga Covid-19 dhe përgjatë këtyre dy javëve, ajo ka qendruar e izoluar në shtëpi. Moderatorja ka treguar ditë pas dite eksperiencën e saj, ndërkohë që ka theksuar se fatmirësisht nuk pati simptoma të rënda.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Shehu (@jonida.shehu)

“Që nga e shtuna kam qenë negative dhe mund të them se ka qemë një betejë e kaluar me sukses, sepse gjatë këtyre 2 javëve nuk kam pasur shumë probleme. Kam ndjekur këshillat rigoroze të mjekëve dhe përveç terapisë së vitaminave e lëngjeve që rekomandohen nuk kam marrë asgjë tjetër shtesë. Analizat e ditës së 14 dolën shumë mirë, që do të thotë se unë nuk pata nevojë për skaner apo grafn,” ka thënë moderatorja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto