Jona Spahiu dhe Chiara Ferragni bëjnë “xing”, rastësi apo kopje?

18:25 24/05/20218min188
-640-0-5eb152f492148

Shpeshherë kemi parë që figurat e njohura të ekranit bëjnë xing në veshje me njëri-tjetrin. Kësaj here, ka rënë në sy fustani i moderatores, Jona Spahiu, i cili është nga marka e njohur Philosophy që është i njëjti me atë që ka përzgjedhur dhe një prej influencerave më të njohura ndërkombëtare si Chiara Ferragni.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)


Jona e ka kombinuar me palë çizme të zeza modeli kaubojs. Ndërsa Chiara me një palë çizme me të njëjtën ngjyrë po tjetër model. Cilës mendoni se i shkon më shumë?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto